Kontakta oss gärna

Vi har bred kunskap inom ventilationsteknik och inga uppdrag eller kunder är för små för oss.

Ventilationsteknik AB
Tel: 013-27 06 40
Org. nr: 556725-0898
E-post: info@venttek.se

Linköping
Idögatan 49
582 78 Linköping
Visa på karta

Norrköping
Vilbergsg. 16
603 57 Norrköping
Visa på karta

Motala
Timmermansgatan 24
591 26 Motala
Visa på karta

Daniel Karlsson Blomgren
VD/Försäljning
076-10 90 450
daniel@venttek.se

Jens-Asmundsson4Jens Asmundsson
Projektledare bostad
076-10 90 451
jens@venttek.se

Benna-JärlefalkBenna Järlefalk
Projektledare
076-76 93 301
benny@venttek.se

mikael3Mikael Larsson
Serviceansvarig
0736-560809
mikael@venttek.se

Johann-GaboreJohann Gabore
Avdelningsansvarig Motala
070-76 17 660
johann@venttek.se

Tony-KlangTony Klang
Projektledare/Ledande montör
0723-255115
tony@venttek.se

Josef_SvenssonJosef Svensson
Servicetekniker
073-94 48 451
josef@venttek.se

filipFilip Östlund
Servicetekniker
0734-128200
filip@venttek.se

medarbMaja Wilow
Administratör
0708-37 10 27
kontoret@venttek.se

Andreas-JönssonAndreas Jönsson
Servicetekniker
073-62 59 494
info@venttek.se

_albinAlbin Holmdahl Pettersson
Servicetekniker
013-27 06 40
info@venttek.se

jesperJesper Gustavsson
Servicetekniker
0707-785423
info@venttek.se

Tobias_HilbertsTobias Hilberts
Servicetekniker
0767-693302
info@venttek.se

_Michael_MarinMikael Marin
Servicetekniker
0767-693303
info@venttek.se

peterPeter Zakrisson
Servicetekniker
0707-210589
info@venttek.se

_jonathanJonathan Hulterström
Servicetekniker
076-1096465
info@venttek.se

Oscar Lemon
Servicetekniker
0708-11 11 39
info@venttek.se

Tommy Carlsson
Servicetekniker
0736-44 15 00
tommy@venttek.se

Johan Larsson
Servicetekniker
073-0219800
info@venttek.se

Daniel Nilsson
Servicetekniker
070-3740045
info@venttek.se

Dennis Klang
Lager/chaufför
070-4060653
info@venttek.se

Tim Karlsson
Servicetekniker
0721-84 95 72
tim@venttek.se

André Hägerström
Servicetekniker
0708-11 03 25
info@venttek.se