Kontakta oss gärna

Vi har bred kunskap inom ventilationsteknik och inga uppdrag eller kunder är för små för oss.

Linköping & Norrköping

Ventilationsteknik AB
Tel: 013-27 06 40
Org. nr: 556725-0898
E-post: info@venttek.se

Linköping
Idögatan 49
582 78 Linköping
Visa på karta

Norrköping
Vilbergsg. 16
603 57 Norrköping
Visa på karta

Daniel Karlsson Blomgren
VD/Försäljning
076-10 90 450
daniel@venttek.se

Jens-Asmundsson4Jens Asmundsson
Projektledare bostad
076-10 90 451
jens@venttek.se

Benna-JärlefalkBenna Järlefalk
Projektledare
076-76 93 301
benny@venttek.se

mikael3Mikael Larsson
Serviceansvarig
073-65 60 809
mikael@venttek.se

Tony-KlangTony Klang
Projektledare/Ledande montör
072-32 55 115
tony@venttek.se

Hanna Nilsson
Ekonomi
070-143 47 05
hanna@venttek.se

Josef_SvenssonJosef Svensson
Servicetekniker
josef@venttek.se

filipFilip Östlund
Servicetekniker
filip@venttek.se

Andreas-JönssonAndreas Jönsson
Servicetekniker
info@venttek.se

_albinAlbin Holmdahl Pettersson
Servicetekniker
info@venttek.se

jesperJesper Gustavsson
Servicetekniker
info@venttek.se

Tobias_HilbertsTobias Hilberts
Servicetekniker
info@venttek.se

_Michael_MarinMikael Marin
Servicetekniker
info@venttek.se

peterPeter Zakrisson
Servicetekniker
info@venttek.se

_jonathanJonathan Hulterström
Servicetekniker
info@venttek.se

Oscar Lemon
Servicetekniker
info@venttek.se

Tommy Carlsson
Servicetekniker
tommy@venttek.se

Johan Larsson
Servicetekniker
info@venttek.se

Daniel Nilsson
Servicetekniker
info@venttek.se

Tim Karlsson
Servicetekniker
tim@venttek.se

André Hägerström
Servicetekniker
info@venttek.se

Kevin Buranius
Servicetekniker
info@venttek.se

Johan Stenman
Servicetekniker
info@venttek.se

Håkan Gustavsson
Servicetekniker
info@venttek.se

My Lindqvist
Servicetekniker
info@venttek.se

Henrik Klang
Servicetekniker
0708-73 17 09
info@venttek.se

Dennis Klang
Lager/chaufför
070-40 60 653
info@venttek.se

Motala & Mjölby

Ventilationsteknik i Mjölby och Motala AB
Tel: 0141-549 49
Org. nr: 559214-8307
E-post: info@venttek.se

Motala
Luxorgatan 4C
591 39 Motala
Visa på karta

Johann Gabore
Avdelningsansvarig Motala
070-76 17 660
johann@venttek.se

Daniel Novakovic
Servicetekniker
info@venttek.se

Anton Sjöö
Servicetekniker
info@venttek.se